Červen 2013

Část 3 - Letiště

16. června 2013 v 20:19 | *Nicoll* |  Elison a její život.
Část 3 - Letiště.
Hned ráno jak jsem pospíchala k tátovi se slzama v očích jsem potkala kamarádky a kamarády ze školy i s Norou a Ashley.
''Budeš nám Chybět!'' řeklo hodně lídí v davu..
To mě ještě víc dojalo.Objala jsem všechny mé přátelé a vyrazila za tátou.Dnes byl krásný sluneční den a strašné dusno,což bylo ještě horší,jelikož letiště bylo od Texasu cca. 150km.A cestovat v tom horku v autě je pro mě unavující,ale musím to nějak přežit.
Eli:'' Ahoj tati,počky ještě chvilku musím se jít nahoru upravit a dobalit si věci.''
Jerry:'' Dobře,čekám tě v předsíni.''
Došla jsem nahoru do pokoje a z nástěnky jsem si pozdělávala fotky s Norou a Ashley.Na levo byly romantické fotky s Phillipem a v pravo dole byla moje máma když mi bylo ještě 9 let.Se slzami jsem sdělávala fotografie do krabice s názvem :''Photos of my life.'' Později jsem si oblekla kraťase se cvočkama,k tomu nátělník s moustache a nakonec naušnice,jelikož mám na jednom uchu 4 dírky,vypadalo to zajímavě. Pak jsem si udělala linky,drdol,velké černé řasy,make-up,pudr,s tmavýma líčkama,světle červenou rtěnku.. Ostatní oblečení bylo v krabicích + nějaké kravoviny. Už jsem byla nachystaná a mohla jsem vyrazit dole za tátou.
''Wow,vypadáš skvěle.'' řekl.
Eli:'' Děkuju teda.'' -úsměv-
''Určitě na letišti někoho klofneš'' -smích-
Eli:'' Tati! Mám Phillipa a máme se rádi,nikdy bych ho nepodvedla a ani on mě!
''Ale jo,to byla jen sranda prosímtě.. Můžem vyrazit?Máš všechno?
Eli:'' Mám všechno,můžem.
Po cestě na letiště jsem se jen tak dívala z okna a poslouchala rádio s písničkou ,která mi připoměla ty společné chvíle s Phillipem.... Bylo to hrozné ,že už ho nikdy neuvidím.Nikdy se ho nedotknu,nepohladím ho,nedám mu pusu,neprohrábnu mu vlasy a prostě nic.Bylo mi tak na nic,že jsem neměla na nic náladu,ještě k tomu jsem měla menstruaci a bolelo mě břicho.''Fakt výborná kombinace,pomyslela jsem si.To je snad noční můra!
Po cca 2 hodinách jsme dojeli na letiště,celá spocená jsem hned vyrazila do obchodu s parfémy a nastříkala jsem si na sebe snad tunu voňavek.Paní prodavačka mi chtěla něco říct,ale radši jsem odešla.Nemám náladu poslouchat ty řeči typu :''Pokud si nic nekupujete, blablabla.'' Na to už dnes doopravdy nemám.
Na letišti bylo tólik krásných kluků,ale vůbec mě nezajímali.Zajímalo mě jen to,jaké to bude tam někde na Floridě,kde nikoho kromě táty a BoBa Juniora nemám....

zdroj fotky

•Jak dopadne let a po dlouhé době setkání s Bobem?
dozvíte se v dalším dílu Elison a její život!
:)

2. Poslední den v Texasu.

16. června 2013 v 18:00 | *Nicoll* |  Elison a její život.
Část 2 - Poslední den v Texasu.
Jako první jsem ráno vstala,oblekla jsem se do každodenního oblečení s myšlenkou,že se budu muset rozloučit s kamarádkami a Phillipem už nejspíš navždy.Sešla jsem ze schodů a můj táta mi už dělal snídani. Pomyslela jsem si:
''Co se stalo,že mi zrovna taťka dělá snídani''..
Eli: ''Dobré ráno,jsi dnes nějaké ranní ptáče,nezdá se ti?''
Jerry:''Dobré ráno Eli,dnes ti dělám snídani já za to,že se stěhujem.''
Eli: ''Snídaně to nevyřeší tati..''
Jerry jen tak zamručel...Vzala jsem si snídani,poděkovala a utíkala nahoru do svého pokoje pojest.Udělal mi omeletu s rohlíkem,tu mám nejraději.Hned jak jsem pojedla šla jsem ven za Norou a Ashley,jelikož byla krásná sluneční sobota šly jsme do aquaparku nedaleko školy.Ptáte se,proč nejsem poslední den s Phillipem? Nebojte,čeká nás vlastně spíše jen mě už tam.Moc se těším.
Holky už stály u auta před mým domem.
Nora:'' No konečně,kde to vázne?'' -smích-
Ashley :''Jó no,už tu čekáme věčnost!'' -smích-
Elison:'' Dyť to bylo jen 5 minut,tak neblázněte.. Jedem!'' -smích-
Hned jak jsme dojely do aquaparku jménem Sea Palace,holky šly na tobogány a do vody,ale já šla přímo za Phillipem.
Phill:'' Tak tady si broučku.''
Eli:'' Chyběl si mi.''
Obejmuly jsme se a políbili.. Nakonec jsme se rozhodli,že se půjdem schladit do vody.Sice byla ledová,ale byla jsem tam s ním. Když už aquapark zavírali cca v 7 hodin tak holky mi ujely kamsi na diskotéku tak mě vzal Phillip k němu domů.
Jak jsme došli k němu,udělal popcorn ,k tomu džus,lehli jsme si pod deku a čučeli na horory..Jelikož jsem se u toho filmu bála,přitulila jsem se k němu a opřela si hlavu o jeho rameno.
Phill:'' Neopustím tě,budeš mi moc chybět Eli.''
Eli:'' Bohužel musím,nevydržím to tam bez tebe.Co tam budu dělat když tam nikoho neznám?!''
Phill:'' Achjo,řekni mi,že na mě nikdy nezapomeneš a že se mi vrátíš..Slib mi to Eli.
Eli:'' Slibuju zlato,slibuju!''
Začali jsme se líbat a nakonec se to stalo,jelikož to naše poprvé nebylo,tak vám to nemusím vyprávět.Celou noc jsem nespala,a on taky ne.Vykládali jsme si,hladil mě a dokonce jsme si i pobrečeli.Hned ráno mě sháněl taťka kde jsem,tak jsem se musela hned a rychle rozloučit s Phillipem,aby mě to ještě víc nebolelo.První jsem musela opustit Mamku a teď i jeho.. Život je nespravedlivý....
zdroj fotky
...............
  • Jak dopadne cestování Eli na Floridu?
    A co její kamarádky?
    ..
    !!Dozvíte se v dalším dílu Elison a její život!!
    :)

1. Seznámení s hlavní postavou.

15. června 2013 v 20:51 | *Nicoll* |  Elison a její život.

Úvod.
Ahoj,moje jméno je Elison(17).Má rodina,přátelé a mí blízcí mi říkájí Eli,El..Žiji v Texasu.Pro všechny jsem taková ta populátrní,hezká,svá a mladá dívka,která může mít vše ,na co si jen vzpomene,ale to není vůbec pravda.Abych popravdě řekla má matka(Rose) umřela když mi bylo asi 1O let.Pořád se mi honí hlavou,že to byla má vina,proč jsme měli autonehodu,cítím se provinile.Už jen proto ,že jsem nebyla na jejím pohřbu..Nemohla jsem vidět všechny ty lidi,tu pohřební muziku a tu rakev,kde leží má matka,kterou jsem pořád milovala a taky pořád budu.Můj otec Jerry mi říká,že za to nemůžu,že to byla jen nehoda,ale já to tak necítím.Už honem pryč od tohodle smutného témata.. Můj otec se chce kvůli práci přestěhovat na Floridu,máme tam strýčka Boba Juniora,který tam má pro tátu dobrou,a velmi dobře placenou práci,jenže já tu mám kamarády a dokonce i mého kluka Phillipa.Jenže můj táta už nemůže utáhnout náš dům,se svou prací a tak mu budu asi muset vyhovět, i když mi to rve srdce..
Mé nejlepší kamarádky jsou Nora a Britney, spíše se bavím s Norou,víc mi rozumí.Ashley má jen kluky a nic jiného okolo jí ji nezajímá.. Sama jsem jí jednou řekla,že se chová jak nějaká šlapka na jednu noc v nevěstinci.. Promiňte,ale už mě to štve.. Jednou,když jsem nechodila ještě s Phillipem,tak se mu nabídla jenže on odmítnul a to jsem ráda,nedej bože kdyby i s ní někdy neco měl.. Nora je pohodová holka,které zemřel bratr na nádor mozku..Byla jsem s ní v nemocnici,když se to stalo.Byla jsem,a jsem její opora..Díky mě,se z toho dostala,a já zase díky ní...
•Co bude s Elison,přestěhují se ,nebo ne?
•Co se bude dít dále?
•A co její kámošky?
-Dozvíte se v dalším dílu : Elison a její život!
Zde je fotka Elison:
zde je Nora,Ashley,Phillip,Jerry