Únor 2013

Je tu nějaký odvážlivec?:D

21. února 2013 v 16:02 | *Nicoll* |  ♦ Vše možné
Tak co?;D

Moustache gifs.

17. února 2013 v 21:44 | *Nicoll* |  ♦ Vše možné


Chceš něco?

16. února 2013 v 22:27 | *Nicoll* |  REKLAMY
Potřebuješ něco?:)
-Jestli ano tak piš do komentů
___________________________
Zakázany jsou spamy a vulgární nadávky.

Part 4 - Rande.

16. února 2013 v 22:05 | *Nicoll*

Vylezla jsem z vody a najednou ke mě došel Henry.
Henry:''Tak co?Jak se potápělo?''
Já:''Úžasné,co ty a tvoje surfování?Kdy mě to přiučíš?''
Henry:''Klidně teď,pokud chceš.''
Já:''Jsem unavená,ale zkusím to.''
Henry:''Tak pojď'
...
Henry na surfu uměl bezvadně,ale já jsem nemehlo.Tak když to zkouším poprvé na větčích vlnách,je to riziko,ale je to bezvadné.Henry mi mezitím než jsme dopluli dál od břehu popisoval,jaké to je být pod vlnou.Prej je to naprosto magické a když vidíte tu vlnu jak jiskří a vy v ní jedete..Wow!Tak znělo jeho popisování.Než jsem zkusila jednu vlnu tak se na mě Henry tak hezky a dlouze podíval,jakoby mě chtěl políbit,jenže já se pousmála a jela na tu vlnu...A t obyla ta chyba,protože po surfování jsem si pořád a neustále říkala v hlavě:''Mohli jste se líbat a držet atd..'' Holky,určitě to znáte! Samozřejmě,že mě zavezl domů.V autě se na mě tak podíval a já si řekla,že už musím začít byt aj s klukama a nevěnovat se pořád jenom žralokům a moři.
Henry:''Nepůjdeš zítra s semnou na pláž na menší picnik?' - pousmál se na mě a rozzářily se mu ty krásně hnědé oči a ten úsměv.
,,Moc ráda.'' zasmála jsem se a dala mu PUSU na líčko.
...
Doma jsem nemohla myslet na nic jiného než na Něho.Jak byl úžasný a už jsem se nemohla dočkat na zítřek!
Hned ráno mě vyzvedl v 10 hodin ráno.Picnik jsme si užívali a povídali jsme si o sobě.Během odpoledne jsme surfovali,potápěli a unavení jsme se dopravili domů.Máma mi dovolila,aby u mě spal takže to bylo suprové!
Večer jsme si udělli polštářovou bitvu.
,,Ááá! nebouchej do mě!'' zasmála jsem se.
,,Budu!'' smál se.
Shodil mě na postel,dlouze jsme se na sebe dívali a nakonec mě políbil.Bylo to atak úžasné a moc jsme si to užívala,protože ho mám moc ráda.Líbali jsme se a v tom došla do pokoje moje mladší sestra.
,,No fúúúúj!'' řekla tím hláskem dětským a utekla ses míchem a pomstou v očích.
Začali jsme se smát a kašlali na to.Večer jsme spali vedle sebe ,přitulení na sebe a já mohla krásně usnout.


>zdroj< fotky

Ahojte.. :)))

15. února 2013 v 14:20 | *Nicoll* |  ♦ Já
Ahojte,teď jsem došla ze školy a napadlo mě,že vás SEZNÁMÍM s jednou nádhernou písničkou..
Asi ji hodně z vás zná,ale je naprosto ÚŽASNÁ

Egypt.

14. února 2013 v 19:10 | *Nicoll* |  ♦ Já
Ahojte,nejspíš 23.(února) jedu s mamčou do Egypta na dámskou jízdu:3
Nebudu tu 15 dní což je dlouho tak se omlouvám a i neomlouvám:D)
Mám foťák do vody,takže budu fotit podmořský svět,ryby,korály .. Rudé moře má moc hezkých ryb a my jsme na tomto hotelu asi tak po 6-sté:) Takže nějakou rybu vyfotím za 15 dní cca:7x a později napíši jména a údáje na blog až dojedu...:) Co vy na to?:) Samozřejmě přidám fotky z hotelu

zdroj - fotky

Tady je ten hotel:))

Part 3 - Sea.

11. února 2013 v 19:20 | *Nicoll*

Když jsem došla domů s obvázanou nohou tak se všichni zhrozili,co se mi stalo.
,,Nic to není,to přežiju.''
,,Tak dobře.'' řekla mamča.
,,A co si prosím tebe dělala?'' zhrozila se.
,,Zabodl se mi kámen do nohy.'' řekla jsem.
,Běž si to vyčistit a za chvíli přijdi na večeři!'' řekla.

Než mamča nachystá večeři,tak to trvá docela dlouho.Většinou vařívá nějaké normální jídlo jak jsou třeba palačinky,omelety,a cokoliv možného,ale její jídlo je na chuť doopravdy dobré.Už jako malá jsem milovala její krupici.
Ačkoliv bylo hodně času,tak jsem si dala domácí oblečení,vyčistila ránu a lehla si do postele se sluchatkama v uších a myslela na Charliho.Na jednu stranu to byl nepřítel a na druhou přítel,kvůli jeho rodině.Po půl hodince přemýšlení jsem dostala nápad,že se sním budu bavit a zjišťovat informace.Je to zákeřné,ale co by jste udělali vy na mém místě..Myslím,že to samé.
Po večeři jsem šla spát a chystala se na další den na potápění.

Po ránu dělám to samé,co každý den,prostě jako normální člověk.Po snídani a relaxu jsem vyrazila na pláž a v ruce: šnorchl s brýlemi,ploutve a ručník.Všechno mi padalo tak jsem stopla auto.Zastavil mi takový mladý opálený kluk,vypadal jak Zayn z One direction.Hned když jsem ho viděla tak jsem byla na smrt z něho.Byl ták krásný a sexy!
On:,,Čau,jak se jmenuješ?''
:,,Áhoj,Nicki.''
Henry : ,,Jo,tak já jsem Henry a mám 20''
Já: ,,Hezký jméno,zavezeš mě prosím na pláž?Jdu se potápět''
Henry:''Tak to jo,já se jdu surfovat..Nechceš to zkusit taky?''
: ''Uvidíme.''

Po cestě jsme si povídali a nakonec šel surfovat a já potápět.Sedla jsem si do písku,obula ploutve,nasadila šnorchl s brýlema s z mola skočila do vody.Ten pocit,když skočíte,rozmlží se vám brýle a vy vídíte ten krásný a zázračný podmořský svět.ty nádherné a barevné ryby co plavou korálama a malé nema jak se honí v sasance,to je něco úžasného a tak neuvěřitelného zároveň.Ten pocit,když plavete dál a dál do hloubky,kde je už tma,žádné korály a jen písek a hloubka cca:10metrů a vy víte,že kdyby teď vyplaval žralok,nebo jiná dravá ryba tak víte,že nemáte šanci nikam utéct,že oni jsou ti predátoři a vy kořist.Není to zrovna ten nejlepší pocit,ale je to úžasné.Ani by mi nevadilo kdyby z tama vyplul žralok,jelikož o tom neustálne sním.Radši,umřít takhle než aby mě nekdo znásilnil a zabil..Nevím proč,ale mám pocit,že by mi nic neudělal.Zní to směšně a trapně,ale pořád mi něco říká,že jsme nějak spojení,nevím co ani kdo,ale mám takový pocit.Velká hejna ryb zvěstí nebezpečí,jelikož připlavou dravé ryby a to není nejlepší..Už se mi to jednou stalo a není to nic příjemného.Prostě ten pocit v moři je tak kouzelný,uklidňující a všechni něci v jednom! a to je Dokonalost.


>Zdroj fotky<

Part 2 - My life.

10. února 2013 v 11:07 | *Nicoll*
Part 2 - My life.
...
..
.
Ráno jsem vstala,došla k zdrcadlu a myslela na to co se mi zdálo.Hned se mi halvou prohonil ten sen,kde se mi zdálo,že ti pytláci,šli do vězení,jenže to se tak brzo nestane... Hned jsem se vrátila do reality,oblekla jsem si vršek pyžama,protože spávám jen v podprsence.Je přece léto!Protáhla jsem se a sešla dole po schodech do kuchyně.Moje obvyklá snídaně je toast s marmeládou nebo sýrem.Otevřela sem ledničku a vzala si máslo,v tom mi podala toast moje sestřička.Ano,ano mám mladší sestru.Jmenuje se Laura a je jí 9 let.Je moc hodná,ale není ten styl jak já,který se honí za velkým žralokem..Ona má spíš ráda barbie a Justina Biebra..Má na to roky,ale já Justina moc nemusím.Zpívá dobře,ale nemiluji ho jak Laura.
,,Jéj,děkuju'' řekla jsem.
,,Nemáš zač,ségra'' odpověděla.
V tom do kuchyně přišla moje mamča(Britney) a taťka (Rob)
,,Čau děti,jak se máte po ránu?'' zeptal se nás táta.
,,Tati,já už nejsem dítě,jsem skoro dospělá!'' zamručela jsem na něho.
,,Jo,skoro'' zasmál se.

Posnídali jsme a já se šla chystat na pláž.Když jsem došla do pokoje,vzala jsem si holítko a přeholila si nohy.Po chvíli jsem si dala plavky a na ně košili s riflovými kraťasy.Namalovala jsem si tenkou linku na oči,rtěnku a pro jistotu jsem se ještě jednou učesala a vlasy dala do culíku a navoněla se. Seběhla jsem ze schodů a zavolala jsem:
,,Čaute dojdu tak v 6!''
,,Jo,ahoj'' řekli všichni

Když jsem otevřela dveře a cítila ten krásný čerstvý vzduch tak se mi hned otevřel život.Po chvilce jsem došla na pláž a hned jsem si šla sednou na kameny u útesu.Přemýšlela jsem a po malé chvilce jsem uviděla něco tak hrozného!Moře bylo znečištěné odpadem a kapalinami z lodě,hned mi bylo jasné od koho!Určitě to jsou ti pytláci!Já je asi přerazím! Najednou jsem uviděla mladého kluka,který stojí u jejich lodi ''Black''. Stoupla jsem si a utikala jsem k němu,ale mezitím se mi zabodl ostrý kámen do nohy a já spadla na zem.
,,Áu,Sakra!'' zakřičela jsem.
on ke mě doběhl.
,,Já ti pomůžu,počky.'' zavolal na mě ten neznámý kluk.
,,Ne!To je všechno kvůli vám!'' zakřičela jsem na něho.
,,A co?'' zeptal se mě udiveně,jakoby o ničem nevěděl.
,,Šak ty víš,a zvedni mě prosímtě!'' zamručela jsem.
,,Jo,počkej'' řekl mi starostlivě.

Po 5-ti minutách mi oddělal kámen z nohy a dal mi na ni náplast.Po chvíli jsme se začali bavit o té lodi.Prej,že mi nic neřekne,že je to tajné a mezi nima.Jeho táta pracuje na té lodi a to je všechno co mi řekl.Ještě,že se jmenuje Charlie(16) a ,že má rád moře a vodu,ale musí dělat co mu táta řekne.Hned mi padl do oka,že se stará o moře,ale nehraje mi jeho rodina.

Část 1 - Seznámení s hlavní postavou.

9. února 2013 v 9:58 | *Nicoll*
Část 1 - Seznámení s hlavní postavou.
...
..
.
Ahoj,jsem Nicoll,ale říkej mi Nicki..Mám to radši i kvůli tomu,že mi tak říkají všichni okolo mě..Rodina,přátelé,učitelé.Bydlím v Austrálii u moře,je to nádherné místo s tím báječným mořem.Zní to divně,ale už od mala jsem si půjčovala z knihovny filmy o žralocích.Později mi rodiče dovolili Čelisti a teď ty moderní filmy jako je Útes smrti,Otevřené moře atd...Jako první jsem se jich nehorázně bála a hlavně žraloka bílého,jelikož je tak velký a tak nebezpečný.V tu dobu jsem šla do obchodu na hry na playstation 2 a uviděla jsem hru Jaws(v překladu:Čelisti) a hned jsem ji musela mít!Rodiče mi ji nechtěli koupit,že jsem na ni moc malá a že mi to poplete hlavu..Na další dny jsem kvůli tomu brečela a taťka se na to už nemohl dívat a na Vánoce mi ji koupil.Byl to ten nejlepší dárek k mému mořskému snu!Pro mě byla nehorázná zábava v té hře ''žrat'' lidi,ani nevím proč.Tím časem jak jsem rostla jsem jezdila s rodiči k moři na veřejnou pláž v Austrálii..Před rokem když mi bylo ještě 15 tam žralok bílý usmrtil 75-letou Rusku...Divili by jste se,ale ani to mě neodradilo od toho zázračného a tajemného zvířete.Každý den jsme tam jezdili,protože to místo bylo jen 1km od našeho domu,ale jeden den se stalo něco divného.Jedna loď jménem ''Black'' stála u přístavu.Nikdy jindy tam nebývala a v tom z tama vyšel jeden Rus a jeden Vietnamec..Domlouvali se,že tu jsou na lov delfínů,žraloků a všech chráněných druhů..Když jsem došla na policii tak mi nikdo nevěřil,protože jsem jen díte,které si vymýšlí a má bujnou fantazii,podle mámy jsem dost chytrá a mírumilovná na to abych si nevymýšlela,protože mi záleží na moři a zvířatech v něm.Máma mi řekla,že mám počkat až budu plnoletá a něco s tím udělat pokud chci...Souhlasila jsem a mlčela..
....
Jmenuji se Nicki,je mi právě teď 16 let a chci být bioložka a zabývat se žraloky a mořem.Jsem opálená blondýna,která má štíhlou postavu a je tvrdohlavá,hodná,mírumilovná,laskavá,a má svoji hlavu.Většinu času maluju nebo trávím na molu a přemýšlím..Mezitím se chodím potápět a surfovat,jelikož já se žraloků nebojím..Cítím,že jsem s nima nějak spojená..Nevím jak,ale zjistím to.


zdroj fotky