Prosinec 2012

Šťastný nový rok!

31. prosince 2012 v 18:25 | *Nicoll* |  ♦ Já
Ahojte!:)Všem co si teď čtou tenhle článek přeju krásný a šťastný nový rok 2O13!!Hodně zážitků,lásky a štěstí!:)Snad přežijete nový rok 2O13 bez zbytečných problémech!:)
...
..
.
Já osobně jsem teď na horách takže půjdem někde do hospůdky to oslavit.Zahrát karty a samozřejmě jít chystat náš ohňostroj!:))) A co vy?:) Slavíte nějak Silvestr?Jak?:) .. tak asi každý že :D:D
...
..
.
Mimochodem ten příběh s kolejí nechám tak:) Nebudu to nějak komplikovat:) Prostě jsou spolu!:))Chystám teď příběh,ale nevím jaký:) kdyžtak napiště nějaký tip.. Třeba: kempování,hory,dovolená u moře a tak :))
Takže krásné svátky přeje Nicoll :)


Zdroj fotky

Děkuju!:))

28. prosince 2012 v 16:33 | *Nicoll* |  ♦ Já
Ahojte!:))
Nakonec jsem teda chytla wifi!:D))Aspoň,že tak.Někdy,možná zítra nebo dneska napíšu pokračování příběhu(Kolej).Je tu hezky,cesta je zasněžená a aj to po cestě klouzalo.Jeli jsme 4 hodiny + zastávky na benzince a shánění známky na dálnici :D:D Sněhu je tu hodně a už se těším na zítřejší lyžovačku!:D:D A jn tak pro zajímavost kdo by chtěl tak chystám nový příběh o Kempování a pak se něco stane a tak :)) Doufám,že vás zatím moje příběhy nějak oslovily a že si přečtete další a další!:))) O dost mi stouply komentáře tak moc děkuju!:)Vaše Nicoll :)

Zdroj fotky

Část 15 - Smutek.

27. prosince 2012 v 22:41 | *Nicoll* |  Střední škola - Kolej.
Část 15 - Smutek.
.
.
.
Každý den jsem se mu obloukem vyhýbala..Naštěstí s nikým nechodil což je dobré,ale jednoho dne se bavil s nějakousi holkou a to naštvalo.Došel ke mě a chtěl si to vyříkat.Tak dobře,řekla jsem mu.
,,To byla jen flaška.Kamarád všechno natáčel a já to musel udělat jinak bych šel do naha.'' řekl.
,,A to ti mám jako věřit?!!'' řekla jsem.
,,Chceš to vidět?'' řekl
,,Né díky.'' otráveně jsem řekla.
,,Tak promiň jo?'' řekl hezky.
...
Odešla jsem bez odpovědi.To jsem mu fakt věřila..Kdybych to samé zažila já tak to určitě neudělám!Přestanu hrát a nemusím jít do naha ..Myslím si,že to chtěl udělat.Kdo by neudolal Lindě a těm kozám.Jak já ráda říkám : silikonám.Po chodbě jsem potkala Jacoba.
,,Ahoj.'' usmál se.
,,Čau.''
,,Rozešel jsem se s Lindou,protože tě miluju.''
,,Ehhh.'' zakokala jsem.
...
Chytl mě a dal mi pusu..Zrovna když vycházel z jídelny Micki tak to uviděl.Naštvaný odešel.
,,Nech toho!'' ucukla jsem.
...
Odešla jsem pryč a všichni jen koukali.Byl to docela trapas.Linda měla oči jak baterky když to viděla.Ale to je aj dobře,ať žárlí!Ostatní dny jsem měla smutek,ale už jsem si ho znechutila(Mickiho.)Kvůli tomu co mi udělal..Nebylo to od něho hezké..Holky,vy by jste to tolerovaly?!Mě jen stačilo,že spolu snídají a né,že jsou spolu v posteli!To už je moc.Ale prej říkal Stefani,že mě chce zpátky,divný.Když jsem byla na pokoji tak někdo zaklepal..Byl to Micki!Otevřela jsem mu a sedli jsme si na postel..
,,Miluju tě Vaness a chci tě zpátky..Jacob je debil!Věř mi!'' řekl mi důvěrně.
,,Ále..Proč si to udělal?!'' zakoktala jsem smutně.
,,Protože jsem musel a už to nikdy neudělám!'' řekl.


Zdroj fotky

Chelsea.

27. prosince 2012 v 10:12 | *Nicoll* |  Střední škola - Kolej.
Miláček)) I ♥ you:*

Část 14 - On mě podvádí!

26. prosince 2012 v 22:12 | *Nicoll* |  Střední škola - Kolej.
Část 14 - On mě podvádí!
.
.
Tančily jsme a tak a najednou za mnou došly ty pipiny od Lindy.
,,Běž se podívat do ložnice.'' začaly se smát.
,,A proč jako?'' odpověděla jsem jim s nezájmem.
,,Možná by tě to zajímalo.'' řekly.
...
Tak jsem se rozdhodla,že se půjdu podívat do té ložnice.Jdu po schodech na horu a už jsem u ložnice a najednou slyším vzdychání.Myslela jsem na nejhorší,srdce mi bušelo.Otevřu dveře a s otevřenou pusou se dívám.Micki s Lindou spolu byli v posteli.Linda na sobě měla jen podprsenku a tanga a Micki jen playboy trenky.Ležel na ní a líbal ju a ona vzdychala,skoro by se aj udělala!Nemohla jsem uvěřit.Byla jsem úplně šokovaná a ten pocit co jsem měla byl hrozný.Vypadalo to,že se chystají dělat sex.prostě ju líbal,hladil prsa a všechno možný!On se na mě otočil a já jsem měla plné oči slz.
,,To není tak jak to vypadá!'' zavolal Micki.
,,Počky!'' zavolal.
...
Já utekla dole jak se tančilo.
,,Vaness?Si v pohodě?'' zeptala se Stefani.
,,Nech mě být!'' zakřičela jsem.
...
proběhla jsem kolem ní a slyšela jsem jen ty pipiny co se smějí.Myslela jsem,že snad spáchám sebevraždu nebo co.Byla jsem tak rozzuřená,že to ani není možné.Po 5 minutách jsem doběhla na kolej,lehla si do postele a brečela.Nemohla jsem tomu uvěřit,že by mě on podváděl.Ale proč na mě volal,že to není tak jak to vypadá,proč?!Nevypadalo to zrovna nevinně!Tak za půl hodiny za mnou došla Stefani.
,,Hej si v pohodě?Co se probuh stalo?'' zeptala se mě opatrně.
,,Já ho viděla!'' vzlykla jsem.
,,Koho s kým?'' zeptala se zvědavě.
,,Mickiho s Lindou!'' rozbrečela jsem se ještě víc.
,,Aha, a co dělali?'' zklesl jí hlas.
,,Byli spolu v posteli a líbali se a vypadalo to,že na to zachvíli vletí kdybych tam nedošla!''
mlčela.
,,To je takový debil!Nenávidím ho!!'' zakřičela jsem.
...
Stefani byla po celou dobu po tichu. Lehla si a já jí do klínu a utěšovala mě..

pokračování za chvíli.

Část 13 - Oslava narozenin.

26. prosince 2012 v 21:56 | *Nicoll* |  Střední škola - Kolej.
Část 13 - Oslava Narozenin.
.
.
.
Ráno jsem vstala a Micki už nebyl v posteli.. Asi je na snídani a čeká na mě.
Dala jsem si harémky s nátělníkem,učesala se,namalovala a šla dole na snídani...A co jsem neviděla.. Micki seděl u stolu s Jacobem a s Lindou!Ona na něho čuměla jak na poklad!Co to dělá?!řekla jsem si v duchu.
Došla jsem k nim a falešeně se usmála.
,,Copak tu děláš zlato?'' zeptala jsem se.
,,Povídáme se... Pozvali mě ke stolu.'' zasmáli se všichni..
,,Aha,počkám tě nahoře.''
Vzala jsem si bulku s máslem a utíkala do pokoje.Dumala jsem a dumala proč tak najednou si s něma povídá a tak.Je normální?''Ááách'' vzdychla jsem.Mezitím za mnou došla Stefani a zvala mě na nějakousi oslavu,že má Linda a tak..Po delším přemlouvání jsem řekla ANO.Stefani byla hrozně ráda a už vybírala oblečení na večer.No jo Stefani.Strašně má ráda oblečení,módu.Je to taková moje stylistka.Pak došel do pokoje Micki a řekla jsem mu o tom večírku a žeprej moc rád půjde.. Super!Ani jsem se nerozkoukala a už byl večer..Stefani mi nakonec nějakési šaty,byli hezké.Až jsme dorazili na tu oslavu což trvalo dlouho,protože jsme šli pěšky.Nebyla to oslava,byla to párty!Nakonec jsme se dozvěděli,že to je Lindina oslava narozenin a že se hraje flaška,pije se,kouří,tancuje a dělá bordel.Já šla s Micki do ložnice si povídat a poležet si.Nudili jsme se a tak jsme se líbali až na to došlo.Byla to tak pětiminutovka,protože jsem musela jít tancovat s holkama.Vyzvaly mě.Zdroj fotky

Nové kotě:)

26. prosince 2012 v 16:39 | *Nicoll* |  ♦ Já
Na Vánoce jsem si přála nové kotě ragdoll,jak už jsem psala. Tak jsem ho dostala! Je to miláček.. Jmenuje se Charlie a je to pěkná potvůrka.Pořád jen řádí a tak:D Ale je zlaťunkááá♥ fotky↓malýý rozdíl ↓ (náhraní tetička) Chelsinka :D
Malý rozdíl!:D:D
Část 12 - Kino.

25. prosince 2012 v 23:29 | *Nicoll* |  Střední škola - Kolej.
Část 12 - Kino.
.
.
.
Od té doby co jsem se s Jacobem rozešla tak chodil s Lindou.už mě to ani neštvalo,protože mám Mickiho.Mám ho moc ráda,miluju ho.Dneska jdem spolu do kina tak snad se to vyvede.Jinak ráno jsem nic moc ani nedělala,jen se učila.Mickiho zkoušky dopadly dobře a moje nakonec taky takže jsem se dnes učila jen chvíli. Odpoledne jsem s Mickim zašla na oběd a koho jsme tam neviděli.Jacoba s tou fiflenou.U oběda měla zrcátko a make-up..Jak nečekané!Normálně jsme jedli a pak se na nás začali otáčet a povolávat. Ignorovali jsme se .. To bylo nejlepší co jsme moli udělat!Pak jí něco spadlo na zem a zohla..To by jste nevěřili!Měla vycpané kozy.Začala jsem se smát a řekla to Mickimu,který se začal nehorázně smát,ale prej ho to ani neudivilo..Po obědě jsem se šla chystat do kina...Mezitím si Micki hrál venku na kytaru .Byl táák sladký a krásně hraje.Dívala jsem se na něho z okna a mezitím se převlékala.Oblekla jsem si riflové kraťase a na ně nátělník se značkovou mikinou a k tomu kšilt. Boty jsem si dala taky značkové.Vlasy jsem navlnila a namalova se.Pro dnešek jsem si dala jen řasenku a na rty jen lesk.Nechtěla jsem to do kina přehánět.Micki pořád hrál na kytaru a všichno na něj zírali.Byl strašně neodolatelný a já ho mám fakt ráda.. Doufám,že ta Linda nic nevymyslí.. Konec snění!Už musím jít ať nedojdem pozdě.
,,Tys tu byla ale rychle.'' řekl mi Micki.
,,Já vždycky..'' dala jsem mu pusu.
...
Jak jsme šli tak jsme potkali Lindu.. Proč?!!..Pomyslela jsem si..
,,óó,dvě hrdličky!'' vedla se s Jacobem za ruku.
...
Jen jsme je ignorovali a šli do kina.V kině byla tma jak v pytli a všude jen zamilované páry.. Ty jsem ještě rozpoznala.Sedli jsme doprostřed a soustředili se na film,který se jmenoval Lol.Jistě ho znáte..Je hodně romantický a taky o mladých.Mezitím jsme se drželi za ruce a dávali si pusy... Po filmu jsme šli rovnou na kolej a jelikož Stefani přespávala na jiné koleji u kamarádky tak jsem měla volné místo.Micki mě chytl a začal mě líbat a položil mě na postel.Já mu řekla,že ano a už to bylo..Začal mě vyslékat a vnikl do mě.Až bylo po všem tak jsme si lehli a povídali jsme si.Ležela jsem u něho a prostě je mi s ním dobře.


Zdroj fotky

Část 11 - Těžký rozchod s Jacobem.

25. prosince 2012 v 20:25 | *Nicoll* |  Střední škola - Kolej.
Část 11 - Těžký rozchod s Jacobem.
.
.
.
Když jsem došla na pokoj tak už mě Stefani vyzpovídala.Řekla jsem jí že se to stalo,ale podrobnosti jsem si nechala pro sebe.Vyslekla jsem se,dala si pyžamo a šla spat.Jak jsem ráno vstala tak jsem se nachystla,namalovala. Pak mi Stefani něco bonzla na Jacoba..Žeprej byl kdesi s tou Lindou!(Ta namyšlená holka z naší školy co chodí tak sem.) Začala jsem zuřit a byla jsem natěšená až mě uvidí s Mickim. Už jsem se rozmyslela,že to provedu rovnou před ním. To má kvůli Lindě! Šla jsem za Mickim,který byl na chodbě a brali si věci ze skříňly a mezitím jsem prošla kolem Jacoba který stál s Lindou vedle a povídal si s ní.Ani jsem ho nepozdravila.. Dělala jsem,že ho nevidím. Došla jsem za Mickim a vykousli jsme se před ním.. Obejmuli jsme se a mazlili.Chytla jsem ho za líčka a mu pusu.Pak jsme se vzali za ruku,ale něco se zvrtlo.Jacob za náma došel a chtěl se s Mickim porvat. Micki mu dal přes ''hubu'' a Jacob byl už zticha.
,,Ty jsi ale kurv*!'' zakřičel na mě přes celou chodbu.
,, Ty máš dost! Pochop,že Micki je lepší a neschází se s tou .... Lindou!''
,,Radši Lindu než tebe...'' řekl.
...
Neměla jsem slov. Dívala jsem se na něho jak na blba.Zakývala jsem hlavou,že není normální a ukázala mu ''fakáča.'' Vzala jsem Mickiho za ruku a šli jsme spolu pryč. Když jsem se ještě otočila tak nebyl naštvaný,ale smutný. Taky bych byla,ale tohle už přehnal. Ať si má Lindu a já Mickiho... Jenže Linda se poohlídala po Mickim což mě taky štve. Snad nebude tak blbý a nic si s ní nezačne.


Část 10 - To se stát nemělo.

24. prosince 2012 v 21:34 | *Nicoll* |  Střední škola - Kolej.
Část 10 - To se stát nemělo.
.
.
Vzal mě za ruku a začal mě líbat.né kamarádsky,ale vykusovat. Já nevím proč ale neodmítala jsem a oplácela jsem mu to.Pak mě vzal za ruku a šli jsme spolu do ložnice toho kdo to pořádal.Zabouchl za náma dveře a zamknul. Položil mě na postel a pořád mě líbal..
,,Miluju tě hned od té chvíle jak jsem tě uviděl tak jsem se do tebe zamiloval..''
,,Chceš to?.'' říkal.
...
Já zašeptala že ano... Pomalu mě vyslékal a až jsem byla nahá tak mě položil na polštáře a vniknul do mě.Samozřejmě sme měli kondom. Pořád mě líbal a dotýkal se mě.Bylo to nádherné a nevím proč,ale zamilovala jsem se do něho. Neberu to moc ani jako podvádění. No i když... A až bylo po všem tak jsme ještě spolu leželi v posteli a smáli se,líbali se a mazlili.Myslím si,že on je ten pravý!
,,Vaness?Jsi tam?'' Zavolala na mě Stefani.
,,Jóó. počky!'' zavolala jsem.
...
,,Rychle,oblíkej se!'' řekla jsem Mickimu.
...
Rychle jsem na sebe hodila kalhotky, podprsenku a šaty. Jenže nikde tam nebyl hřebínek a byla jsem rozcuchaná a Micki taky. Pak jsme odemknuli a jí to bylo jasné co jsme dělali.
,,Áháá. Počkám dole u auta.'' řekla a usmála se.
,,Heh.'' zakoktala jsem.
...
,,Tak já už půjdu..'' řekla jsem.
,,Jo..Lásko?Miluju tě.. Si jen moje a jak to bude s Jacobem..?'' zeptal se.
,,On na to dojde..A já vím jak..Ale je to docela zákeřné.'' povzdechla jsem.
,,Co?Jak?''
,,Že by jsme byli před kolejí,někde jak bude ta Linda(plastic holka). A že by jsme schválně před nima se drželi za ruky a líbali se a ona m to řekne.''
,,Dobrý nápad!'' řekl..
...
Rozloučili jsme se a dali si pusu.

...
Já vím,že je to moc kruté na něho a že tot byl muj nejlepší kamarád,ale já mám Mickiho fakt ráda a nechci o něj přijít.Snad to nějak pochopí,protože já bych to nedokázala mu to říct do očí. Lepší je to takhle,no.

Zdroj fotky